Meist

Kes? Mis? Kus?

screw-computer-main-board-computer-hardware-repair-upgrade-maintenance-technol_39768-449

Me oleme alustanud oma tegevusega 2019. aastal, töötame kodukontoris Tartu ühes meeldivas linnaosas. Me kõik alustame kuidagi ja meie tahame alustada nii, et see ei valmistaks kellelegi pettumust ja muresid.

RTreumann.ee on loodud FIE, meie peamiseks eesmärgiks on pakkuda klientidele kvaliteetset tulemust õiglase hinnaga. Hetkel tegeleme oma hobiga teise töö kõrvalt, mis tähendab, et meile meeldib nokitseda ja pühenduda õhtuti oma klientide vajadusse.

83109_raising-the-bar-for-kansas-city-computer-repair-velocity-computer_1440x900_h

Rando Treumann

Asutaja ja IT-spetsialist

Olen 21 aastane noormees, mulle meeldib õppida uusi asju, harida ennast ja saada uusi teadmisi. Mulle meeldib teha sporti üldiselt, näiteks käia jooksmas, jalgpalli mängimas ja väikest viisi jõusaalis.

Kuna mulle meeldis juba väiksest poisist peale tegeleda tehnikaga, näppida ja kiskuda lahti erinevaid vanu seadmeid, siis ei ole see huvi mul siiani kadunud. Tänu sellele asusin õppima Viljandi Kutseõppekeskusesse IT-nooremspetsialisti erialal, lõpetasin enda arust edukalt ja sooritasin 3 eksamit, 2 IT-spetsialisti eksamit ja üks Tarkvaraarenduse eksam, lisaks sooritasin lõputöö. Lõputöö teemaks oli IPv6 näidisvõrk Viljandi Kutseõppekeskusele.

Arvuteid meeldib mulle parandada ja tegeleda üldise IT süsteemidega, tänu sellele soovin teha inimeste arvuteid korda, pakkuda hoolduseid, häid lahendusi tulevikuks ja palju muud. Ma soovin tegeleda antud asjaga enda tööväliselt, ehk mulle meeldivad kõige rohkem õhtupoolsed ajad. Soovin ennast arendada IT alal edasi ja samuti pakkuda ka teile kvaliteetse ja kiire lahenduse.

Ma olen alati suhtunud asjadesse, et alati saab paremini, alati on võimalik veel rohkem näha vaeva, sellepärast ma püüan alati väga palju ja endast annan ma alati 101%.