Veaotsing

Kõige esimene protsess, mille käigus tuvastame riistvara või tarkvara probleemi tekitava osa. Kui viga on selge, siis määrame seadme parandamiseks järgnevad protsessid ja paneme paika umbes hinna, et kliendile anda tagasisidet, kas klient on nõus hinnaga ja kas üldse on mõtet parandada antud seadet või peaks mõtlema uue seadme peale.

Riistvara hooldus

Kõik algab riistvarast - seade töötab kui riistvara seda võimaldab. Kontrollime üle teie riistvara, kui on vaja midagi vahetada, juurde lisada või parandada, siis me anname teile sellest teada. Tavaline mida lisada arvutile, on mälu. Mälu lisamine muudab arvuti töö kiiremaks, programmid töötavad paremini ja kiiremini. Iga riistvara osa testime ka üle, mille lisame.

Tarkvara hooldus

Absoluutselt kõik programmid töötavad paremini kui nad on kontrollitud uuendusega uuendatud. Arvuti ise on ajakohane operatsioonisüsteemi ja vajalike uuendustega - võimaldab meil probleemideta töö, hea enesetunde kuna mitte miski ei häiri meid. Võimaldame teile tarkvara kontrolli, hoolduse, uuendamise ja mis peamine, teie rahulolu. Mitmed probleemid saame lahendada püsiklientidel kaughalduse kaudu.

Tolmupuhastus

Tolmune arvuti võib kuumeneda üle, mis võib tähendada teie seadme rikki minemist, mis omakorda võib tähendada teie andmete kadumist. Tolmune arvuti tekitab arvutis lärmi, arvuti ventilaatorid hakkavad kõvemini häält tegema kuna nende koormus suureneb. Lisaks tolmupuhastuse alla kuulub ka termopasta vahetus - hoiab protsessori õiges temperatuuris ja väldib arvuti ülekuumenemist.

Uus arvuti

Aitame teil panna paika teie vajadused arvuti osas, aitame teil komplekteerida uue arvuti ja anda vajalikke soovitusi kuidas enda uut arvutit paremini kasutada. Pakume võimalust esmased seadistused ise läbi viia.

Andmete kopeerimine

Kindlasti on meil arvutis palju faile, mida soovime ka näiteks uude seadmesse kui endale soetame uue arvuti. Me aitame teil tõsta andmed üle kas uude arvutisse või näiteks mõnele välisele andmekandjale.

Viirused

Igasugune pahavara mõjub meie seadmele kummaliselt, kui teie seade käitub kummaliselt, siis on üsna tõenäoline, et on nakatunud mõne pahavaraga ja meie aitame teil leida pahavara üles ja eemaldada jäädavalt.

Operatsioonisüsteem

Iga seade vajab värskendamist ja olgem ausad, mõnele seadmele ja probleemile on palju lihtsam lahendus uus operatsioonisüsteem installida kui kulutada tunde probleemi lahendamisele.

Veel väiksemaid teenuseid, mida ei ole hinnakirjas kuvatud:

Arvuti ja programmide kiiremaks tööks on võimalik lisada mälu.

HDD ketaste kiirus on aeglasem kui SSD, meie soovitame kasutusele võtta SSD. Mainime ära, et sellega kaasneb ka asjade teisele kettale üle viimine ehk tuleb uuesti installida programmid, operatsioonisüsteem jne.

Võimalik meie poolt saada püsikliendi hooldust, sellega kaasneb testmoodi maksustamine. Arvuti tolmupuhastus ja tarkvaraline kontroll on väga olulised, seega on kõik kokkuleppimise taga, mis aja tagant seda teha. Väga palju oleneb keskonnast kus kasutada oma seadmeid. Püsikliendi hooldusega kaasnevad kõik IT murede lahendused meie kanda jätta.

Akude vahetamine, võimalik uue aku soetamine.

Lahendame teie ID-kaardiga tekkinud mured. Tuvastame kas lugeja on töökorras, uuendame tarkvara jne.

Mõned probleemid on võimalik lahendada ideaalselt kaughalduse kaudu, meie saame ligipääsu täpselt nii kauaks teie seadmele kui te lasete. Lahendame hetkel kaughalduse muresid, kasutades TeamViewer programmi.

Printeritega seonduvate probleemidega pakume teile abi, hooldus, puhastus, kinni jäänud paberi eemaldus jne.

Meil on võimalik installida ka teie poolt antud tarkvara, aitame teid meeleldi.

Iga meie seade vajab kaitset, meie pakume kas kliendi olemasolevat lahendust paigaldada, ehk teil on litsents või ise paigaldame kõige rohkem Eseti viirusetõrjet.

Kuna vanu seadmeid ei tohi prügikasti visata, siis pakume ka võimalust seadmed meile anda, me utiliseerime need ise teie eest ja see ei lähe teile midagi maksma.

Võimalik leppida kokku, et tuleme teie juurde ja hooldame teie seadmed kohapeal, see toimub erineva hinnakirja alusel ja kokkuleppel.